Zapraszamy do współpracy

Nasza firma

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej!

 

Firma FOODPOL-SERVICE istnieje na rynku od 2003 roku. Nasza siedziba mieści się w Pile, w województwie wielkopolskim. Od samego początku działalności zajmujemy się produkcją i sprzedażą modyfikowanych skrobi ziemniaczanych oraz pszennych. Z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o inne produkty, aby jak najlepiej odpowiadać na zapotrzebowanie klientów z branży spożywczej, chemicznej i przemysłowej.

 

Obecnie specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju skrobi. W naszej ofercie znajdują się: skrobia modyfikowana, zarówno pszenna jak i ziemniaczana; otręby pszenne; grysik ziemniaczany, lepiszcze (spoiwo), śruta pszenna. Szerokie zastosowanie naszych produktów pozwala nam nawiązywać współpracę z firmami z wielu różnych branż.

 

Naszymi głównymi odbiorcami są przede wszystkim przedsiębiorstwa z branży spożywczej oraz chemicznej. Oferowane produkty są również wykorzystywane przez producentów pasz, producentów papieru, a także firmy zajmujące się produkcją pelletu czy brykietu (nasze produkty są wykorzystywane jako spoiwo do brykietu).

 

Firmy z branży spożywczej znajdą u nas między innymi takie produkty jak skrobia modyfikowana, gluten pszenny, mąka pszenna, śruta pszenna, otręby pszenne, skrobia ziemniaczana, suszony syrop skrobiowy, granulowane skrobie ziemniaczane, grysik ziemniaczany. Z kolei przedsiębiorstwa przemysłowe, w tym firmy z branży chemicznej, dostaną u nas takie produkty jak skrobia kationowa, skrobia dla przemysłu papierniczego, lepiszcze skrobiowe (spoiwo do brykietu), białko ziemniaczane. Nasza oferta obejmuje również produkty dla przemysłu paszowego.

 

Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w tej branży na pewno uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom. Oferta FOODPOL-SERVICE to szeroka gama produktów tj. skrobia pszenna, skrobia modyfikowana czy lepiszcze, dostępnych w niezwykle atrakcyjnych cenach.

 

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z naszą firmą FOODPOL-SERVICE zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.